Pizza Oporów

pizza oporw

Pyszna pizza w Twoim domu?

To jest możliwe! Jeśli mieszkasz we Wrocławiu w dzielnicy Oporów, to dostawca z naszej restauracji może dowieźć do Ciebie pyszną i świeżą pizzę. Tak. Nasza pizzeria oferuje także dowóz swoich dań bezpośrednio pod drzwi naszych klientów. Zamówienie pizzy, sałatki lub makaronu jest teraz dziecinnie proste.

Pizza Wrocław

Nie ulega wątpliwości, że we Wrocławiu są miejsca, w których można dobrze zjeść. Takim miejscem jest właśnie nasza pizzeria i... Twój własny dom, o ile wcześniej zamówisz naszą pizzę z dowozem. To rozwiązanie pomoże Ci zaoszczędzić czas i nerwy. Gotowe danie pojawi się pod Twoimi drzwiami, a Ty będziesz mógł cieszyć się po prostu z pysznego jedzenia. Bez zmywania, krojenia, siekania i sprzątania kuchni. To po prostu czysta radość z jedzenia pysznych dań - pizzy o średnicy: 28, 35 lub 45 cm, sałatek i makaronów.

Proste zamawianie na dostawę

Warto też zaznaczyć, że zamówienie pizzy pod dowolny adres z dzielnicy Oporów jest dziecinnie proste. Wystarczy tylko zadzwonić do restauracji. Jest też jeszcze łatwiejszy sposób. Można skorzystać z internetu. Wystarczy wejść na stronę www.pizza-time.pl lub skorzystać z aplikacji. W niej wystarczy wybrać z listy swoje wymarzone danie albo skomponować swoją własną propozycję. Później trzeba tylko podać adres dostawy i wybrać sposób płatności. Możesz zapłacić: gotówką, kartą lub online. Jeśli wybierzesz trzecią opcję, to możesz też skorzystać z wygodnej i bezpiecznej dostawy bezkontaktowej. Pozwoli Ci ona na odebranie dania bez spotkania z dostawcą. Oczywiście, jeśli wolisz, to możesz też skorzystać z tradycyjnej formy dostawy. 

Postaw na jakość

Nasze menu składa się z niemal 40 różnych wariantów pizzy. Każda z nich dostępna jest w trzech rozmiarach. Jeśli nie możesz się zdecydować na jeden smak, to pizze możesz też dzielić pół na pół. Możesz też od zera wybrać składniki, które mają pojawić się na Twoje pizzy. Wszystkie produkty w naszej kuchni są świeże i najwyższej jakości. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoja pizza będzie pyszna.
pizzeria oporw

pizzeria oporw na dowz