Pizza Bielany Wrocławskie

Drodzy klienci. Trafiliście właśnie na stronę najlepszej pizzerii w okolicy. Nie tylko najecie się dzięki nam do syta, ale przede wszystkim możecie to zrobić, nie wychodząc z domu. To, co Wam oferujemy z pewnością zadowoli Wasze kubki smakowe i na dobre przepędzi głód. Korzystamy ze składników najwyższej jakości, dzięki czemu nasze dania są wykwintne. Atrakcyjne ceny także powinny Was zachwycić. Gwarantujemy.

Pizza Bielany Wrocławskie

W naszym menu mamy wszystko to, co prawdziwi koneserzy pizzy chcieliby znaleźć na swoich talerzach. Wybór jest tak duży, że decyzja może wydawać się z początku trudna. Ułatwimy ją jednym - każda nasza pizza na dowóz jest przepyszna. Wśród nich są te dobrze wszystkim znane, takie jak: capriciosa, wiejska, diavola, americana, czy hawajska. Mamy także takie specjały, jak np. pizza o zachęcającej nazwie "róży wiatrów", pizza dla tych, którzy lubią ryby - marynarska, czy pizza kierownika. Wybierając spośród niemalże czterdziestu pozycji, każdy znajdzie coś dla siebie. Na tym jednakże nie koniec. Mamy opcję dla niezdecydowanych - pizza pół na pół, dzięki której na jednym placku będą dwa wybrane przez Was smaki. Jeśli natomiast macie ochotę poeksperymentować, zachęcamy do stworzenia własnej pizzy. Wybierzcie tylko składniki, a my zajmiemy się przygotowaniem. Wszystkie pizze dostępne są w trzech rozmiarach: 28, 35 i 45 cm.

Nie tylko pizza

Nasza oferta na pizzy się nie kończy. Jeśli nie macie na nią ochoty lub po prostu za nią nie przepadacie, to nie jest to dla nas żaden problem. W naszym menu znajdziecie również sałatki i makarony. Tutaj również jest w czym wybierać. Spaghetti, lasagne, sałatka parma, czy sałatka grecka to tylko niektóre z nich. Smakiem zachwycą każdego, więc musicie uważać, bo są uzależniające.

Pizza Wrocław - zamawiaj i płać, jak chcesz

By złożyć zamówienie w Pizza Time mamy dla Was różne opcje. Możecie zrobić to tradycyjnie przez telefon, przez naszą stronę internetową lub aplikację. Dzięki temu każdy może złożyć zamówienie tak, jak mu wygodnie. Sugerujemy, byście korzystali z opcji online, ponieważ jest to o wiele szybszy sposób. Istotny szczegółem jest to, dokąd ma być dostawa. Są bowiem różne warianty z Wrocławiem - przy ul. Skarbowców oraz przy ul. Szwedzkiej. Aby dowóz był szybszy, dostarczymy Wam dania z tej pizzerii która jest bliżej Was.
Zapłacić także możecie tak, jak Wam wygodnie - gotówką, kartą lub online. Dzięki wszystkim wariantom, zarówno składania zamówienia, jak i płatności, każdy ma możliwość spróbowania naszych pysznych dań. Gwarantujemy, że po zjedzeniu jednego z nich, zostaniecie naszymi stałymi klientami.
Życzymy smacznego!