Pizza Grabiszyn

Chyba każdy lubi pizzę. Bez względu na wiek pizza to jedno z ulubionych dań zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dlatego Pizza Time oferuje włoski specjał o bogatych smakach i zadziwiającej kompozycji. Jesteś głodny lub po prostu masz ochotę na pyszną pizzę na chrupiącym i cienkim cieście? Nie zwlekaj! zadzwoń, zamów online lub przez aplikację. Dostarczymy ulubioną pizzę pod wskazany przez Ciebie adres.
pizza grabiszyn

Pizza Wrocław - na dowóz

Obecnie realizujemy dostawy na terenie Wrocławia, jednak ta oferta skierowana jest głównie do mieszkańców dzielnicy Grabiszyn. To jeden z licznych rejonów Wrocławia, gdzie dostarczamy nie tylko pizzę, ale również pyszne makarony i świeże sałatki. Pizza Grabiszyn to szybko dostawa i pyszne dania z produktów najwyższej jakości.

Jak to działa?

Wystarczy do nas zadzwonić, zamówić online lub przez aplikację. Po złożeniu zamówienia natychmiast przystąpimy do jego realizacji, by jak najszybciej dostarczyć Ci wybrane danie. Za zamówienie zapłacisz wygodnie online, kartą lub gotówką przy odbiorze.

Pizza, makaron, sałatka...

Na co masz dziś ochotę? Pizza? Masz do wyboru niemal 40 wariantów w trzech rozmiarach: 28, 35 i dużą rodzinną w rozmiarze 45. Oprócz tradycyjnych smaków w naszym menu znajdziesz również zaskakujące kompozycje, których do tej pory nikt nie odważył się łączyć. Jednak z doświadczenia już wiemy, że takie smaki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a nasi liczni klienci chwalą sobie połączenia nowych smaków. Spróbuj i przekonaj się, że to pizza najlepsza w mieście. Zapraszamy nie tylko mięsożerców, ale również wegan na pyszną pizzę z serem wegańskim. Może makaron?W naszym menu mamy również makarony. Bolognese i Carbonara to tylko początek. Jako, że lubimy łączyć nowe smaki, dodaliśmy do naszych makaronów również tuńczyka, szpinak, kurkę i krewetkę. Spróbuj, a przekonasz się, że to idealne połączenie.Masz ochotę na sałatkę?Oprócz tradycyjnej Cezar i Greckiej oferujemy Halloumi, Parmę, Łosoś, Boczek i krewetkę. Dla każdego coś pysznego.
Nie zwlekaj i zamów pyszne dania z naszego menu. Pełna oferta na www.pizza-time.pl.

pizzeria grabiszyn