Pizza Krzyki

Pizzeria Krzyki na dowóz

Jeśli masz ochotę na pyszną pizzę, to trafiłeś we właściwe miejsce. To właśnie my robimy smaczną pizzę dostępną w wielu wariantach i smakach. A jeśli to Cię jeszcze nie przekonuje, to musisz wiedzieć, że nasze dania dowozimy. Dzięki temu możesz cieszyć się gorącym i apetycznym posiłkiem bez wychodzenia z domu.

Miejsce we Wrocławiu, w którym można zjeść dobrą pizzę

Jeśli na co dzień mieszkasz na wrocławskich Krzykach albo akurat zatrzymałeś się w tej dzielnicy, to na pewno chcesz wiedzieć, gdzie kupić najlepszą pizzę w okolicy. To naturalne! Przecież każdy lubi dobrze zjeść. Właśnie z tego powodu powinieneś dodać do ulubionych stronę www.pizza-time.pl.
To właśnie na niej znajdziesz nasze aktualne menu i sprawdzisz jak zamawiać. To proste - możesz do nas zadzwonić albo złożyć wygodne zamówienie online przez stro
nę www lub aplikację.
W takim wypadku wybierz restaurację, która jest najbliżej Ciebie. Włóż do wirtualnego koszyka dania, na które masz ochotę i podaj dane do dostawy. Jeśli wolisz, to możesz odebrać jedzenie samodzielnie. Naszym prawdziwym hitem jest dostawa bez kontaktu. Dzięki niej nie musisz bać się wirusów, ale zwyczajnie cieszyć się pysznym posiłkiem. Zapłacić możesz kartą, gotówką i online. Dzięki temu na pewno nie będziesz musiał w ostatniej chwili biec do bankomatu.

Najwyższa jakość składników

Dowóz na Krzyki to ogromna wygoda dla klientów... ale nie zapominajmy o tym, że nasza pizza jest po prostu dobra. Oferujemy blisko 40 różnych smaków, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. A jeśli nie masz czasu na przeglądanie naszych propozycji - to stwórz własną. Wybierz wielkość ciasta (do wyboru aż trzy!) i dodatki, jakie najbardziej lubisz. Eksperymentuj i twórz własne kompozycje smakowe.
Wszystkie nasze składniki są najwyższej jakości, więc z całą pewnością wyczarujesz z nich nowe zestawy, w których zakocha się Twoje podniebienie. Jeśli nie masz dziś ochoty akurat na pizzę, to możesz też spróbować naszych świeżych sałatek i apetycznych makaronów. Dzięki nim poznasz zupełnie inną stroną włoskiej kuchni.