Pizza Gądów Mały

pizza gd may

Pizzeria Gądów Mały na dowóz

Specjalnie dla mieszkańców dzielnicy Gądów Mały we Wrocławiu przygotowaliśmy menu, które ucieszy każdego smakosza pizzy i włoskich specjałów. Pizza Time dostarcza swoje dania do najdalszych zakątków Wrocławia, ciesząc się przy tym ogromnym zainteresowaniem zadowolonych klientów. Sprawdź opinie o naszej pizzy na stronie www.pizza-time.pl.

Pizza Wrocław - dowóz pod wskazany adres

Pizza Time dowozi nie tylko pizzę, ale również makarony, sałatki i przystawki pod wskazany adres. Wystarczy zadzwonić, zamówić online lub poprzez aplikację. To wygoda bez konieczności wychodzenia z domu. Za zamówienie można wygodnie zapłacić przy odbiorze gotówką lub kartą oraz online.

Menu - pizza Gądów Mały

Specjalnie dla mieszkańców i pracowników dzielnicy Gądów Mały opracowaliśmy menu, które zadowoli każde podniebienie. To nie tylko pizza, ale również makarony i sałatki. Oto co dla Was przygotowaliśmy:

1. Pizza
Pyszna i chrupiąca na cienkim cieście w niemal 40 wariantach, dostępna w trzech rozmiarach: 28, 35 i 45 centymetrów. Nie tylko tradycyjna Margarita, Funghi oraz z szynką i pieczarkami, ale również z duża ilością mięsa, owoców morza i niespotykanymi dodatkami. To bogactwo smaków i nowe doświadczenia. Zapraszamy również wegetarian i wegan do spróbowania naszej pysznej pizzy bez dodatku mięsa, a dla wymagających oferujemy stworzenie własnej autorskiej pizzy z dostępnych produktów.

2. Makarony
Nasze włoskie specjały to również makarony. Tradycyjne Bolognese i Carbonara wzbogaciliśmy o Penne Cukinia, Penne Parma, z tuńczykiem czy Tagliatelle z ciekawymi dodatkami. Oprócz tego oferujemy Lasagne na różne sposoby.

3. Sałatki
Zapraszamy również na nasze sałatki, które zawsze są przygotowywane ze świeżych produktów najwyższej jakości. Tradycyjna Cezar, Grecka to tylko początek. W ofercie Halloumi, Parma, Łosoś, Boczek i Krewetka.

4. Przystawki
Przed daniem głównym polecamy nasze przystawki, w tym Pieczywo Czosnkowe, Pieczony Camembert z Żurawiną oraz Caprese.

Pizza Time to najlepsza pizza w mieście. Przekonaj się i spróbuj naszych specjałów. Zadzwoń, zamów online i ciesz się smakiem.

pizzeria gdw may