PIZZA KLECINA

Marzysz o pysznej pizzy, ale nie chce Ci się po nią jechać do restauracji? Nic straconego! Pizza Time przywiezie ją bezpośrednio pod Twoje drzwi. Jeśli jesteś na kwarantannie albo po prostu nie chcesz spotkać się z dostawcą, to skorzystaj z dostawy bezkontaktowej. To świetne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się pysznym posiłkiem bez obaw o wirusy.
Pizza Wrocław
Wrocław jest jednym z tych miast, w których jest sporo restauracji. Warto jednak wiedzieć, że niewiele miejsc serwuje pyszną pizzę... a taką właśnie można spróbować w Pizza Time. Wystarczy tylko zadzwonić i złożyć zamówienie. A jeśli z różnych przyczyn nie chcesz dzwonić, to nie jest to problemem. Nasza pizzeria zbiera też zamówienia składane za pośrednictwem aplikacji i strony www. To łatwy sposób na to, by zamówić wymarzoną pizzę. Na stronie oraz w aplikacji możesz obejrzeć wszystkie dostępne smaki pizzy lub ułożyć własną kompozycję z dodatków, jakie mamy na stanie. Jest ich naprawdę dużo i wszystkie są najwyższej jakości. Dzięki temu możesz samodzielnie wybrać składniki, które znajdą się na Twoim daniu.
A jeśli nie masz ochoty na pizzę?
To nie musisz się martwić! W ofercie mamy też pyszne, świeże sałatki i aromatyczne makarony. One też są dostępne w ofercie na dowóz, więc możemy Ci przywieźć je razem z pizzą na dowolny adres w dzielnicy Klecina. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się pysznym posiłkiem bez wychodzenia z domu. Tym bardziej że nie będziesz też musiał biec do bankomatu. U nas możesz zapłacić nie tylko gotówką, ale też kartą i online.
Jedzenie dokładnie takie, jakie lubisz
W Pizza Time stawiamy na jakość. Właśnie dlatego każde przygotowywane przez nas danie jest małym dziełem sztuki i może dostarczyć Ci nowych doznań smakowych. Przygotowujemy potrawy z dbałością o szczegóły. Dbamy o ich smak i prezencję po to, by na Twój stół zostało dostarczone pyszne danie. Zamiast walczyć z kuchni z garnkami, ciesz się smakiem dań z włoskim rodowodem i wolnym czasem, który wykorzystasz dokładnie tak, jak chcesz. 
pizza klecina
pizzeria klecina