Check our Reviews
You do not trust us, trust our clients.
Sałatka Cezar bardzo smaczna
Wszystko jak zwykle super, pizza pyszna, polecam!
Bardzo szybkie łatwe zamówienie oraz szybka dostawa. Jak zawsze bardzo dobra.
Nieświeże składniki. Zamówienie poszło do kosza
brak
Wszystko Super
perfecto! :)
Lubię
ok
Pyszna pizzka i ekspresowa dostawa
Dostarczono przed czasem, pizza ciepła i smaczna.
Najlepsza pizza w mieście;)
Wszystko super
Wszystko bardzo dobre
Przepyszna
Bardzo dziękuję za szybką i miłą obsługę
Super
Wszystko 👍🏻
spoko pizza
👌
Pizza „pora „ od lat nasza top
ok
Smacznie, treściwie - no na Klecinie TOP
All great!
nie wszędzie był ser w brzegach
Wszystko bardzo smaczne
Pyyycha
👍
Jak zwykle na 5
super
Kolejna pyszna pizza, polecam!
dluzszy czas oczekiwania niz zwykle, ale nadal nie bylo dlugo
najlepsza pizza w okolicy, od lat zamawiamy ją na wszystkie imprezy domowe i zawsze jest idealnie na czas i wszystkim smakuje :)
Niezbyt ciepła w dostawie jak nigdy ale pyszna jak zawsze.
...
Pizza super, jadlem od nich pizze niepierwszy raz.
Problemem jest jednak zamawianie pizzy z serem weganskim. W lokalu nie ma problemu. Na pyszne.pl nie widzialem w ogole takiej opcji, a na stronie musialem usunac zwykla mozzarelle i dodac weganski ser, przez co naliczylo mi +10 zl do kwoty zamowienia.
Wszystko super
Szybka dostawa, smaczna i gorąca pizza
wszystko super
Pychaaaa
Wszystko ok
Zamówienie zrealizowane punktualnie, co do minuty! Pizze mega smaczne! Polecam!
Wszystko super
Jakość pizzy nie spełniła moich oczekiwań; ser wydawał się być produktem seropodobnym, a ciasto było twarde i pozbawione smaku. Promocja na kod przy pierwszym zamówieniu również okazała się rozczarowująca. Było to moje pierwsze i ostatnie zamówienie. Nie polecam, uważam, że pieniądze zostały wydane niepotrzebnie. Zdecydowanie odradzam.
czekała na mnie pyszna pizza, miła obsługa, jestem zado i będę wracał :)
Bez uwag
Ciasto lekko niedopieczone pod sosem
Pizza z Pir piri super, idealnie ostre i super smakują.
....
Zimna
Smacznie i mega punktualnie! Miało być na 13:00 i o tej dokladnie godzinie pojawiły się zamówione pizze!
Pyszna pizza
Jak zawsze sztos :)
Ogólnie jestem zadowolony, zamawiam od lat, zawsze wszystko sprawnie, jedzenie pyszne, często gorące, choć ostatnio się nie udało pomimo ewidentnego pośpiechu i dostarczenia pizzy nawet przed wyznaczonym czasem. Ale jeden zarzut mam - wykorzystanie kodu promocyjnego wiąże się z zaznaczaniem niefajnych zgód na spam, moim zdaniem to nie jest fair. Zwlaszcza dla stałych, powracających klientów jest to praktyka niesprawiedliwa. Rabat i tak jest minimalny, ledwo zauważalny, więc go po prostu odrzucam, ale uwazam, ze powinno być prawo wykorzystania go bez czegokolwiek w zamian, zwłaszcza udostępniania danych podmiotom współpracującym. Słabe, zmuszony jestem odjąć parę gwiazdek, choć z bólem serca.
Jak zawsze wszystko super! Pizza ciepła i bardzo dobra, kurier uśmiechnięty i bardzo miły zawsze na czas :)
Ok
Bardzo dobra pizza
super
Szybko i sprawnie
Pizza średnia, kompozycje niby fancy, ale brzegi gumiaste jak cholera.